Close
Wybierz język
Wrocław Wrocław
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Pranie krzeseł, taboretów

Pranie krzeseł, taboretów

U nas za tę usługę zapłacisz
od 16.00 zł

Pranie krzeseł — zadbaj o wygląd krzeseł w swojej jadalni

Krzesła z obiciem tapicerskim wyróżniają się nie tylko estetyką wykonania, ale także atrakcyjnym wyglądem. Eleganckie i stylowe modele krzeseł należą do obowiązkowego wyposażenia salonu lub jadalni. Jako element wystroju pełnią także przydatną funkcję podczas wizyt rodziny, przyjaciół lub wszelkich imprez towarzyskich organizowanych w Twoim domu. Częste użytkowanie krzeseł przyczynia się do powstawania zabrudzeń. Czyszczenie tapicerki to solidne wyzwanie dla wielu osób. W dodatku pranie krzeseł jest czasochłonne i wymaga od nas cierpliwości. Do samodzielnego czyszczenia trzeba się odpowiednio przygotować i wyposażyć w środki czystości. Sklepowe półki są pełne różnych preparatów i detergentów do prania tapicerek, jednak trzeba uważnie dobrać produkt do tapicerki, aby nie spowodować odbarwień i uszkodzeń. Pranie krzeseł najlepiej przeprowadzić przy użyciu sprawdzonych sposobów.

Własnoręczne pranie krzeseł — domowe sposoby

Decydując się na samodzielne pranie krzeseł, warto sprawdzić kuchenną szafkę i przygotować sobie ocet i sodę oczyszczoną. Te naturalne produkty mają niezwykłe właściwości odkażające, dezynfekujące i czyszczące. Przygotowanie domowych mieszanek zwykle pomaga uporać się ze świeżymi plamami i wierzchnimi zabrudzeniami. Z sody oczyszczonej przygotuj pastę — wymieszaj odrobinę proszku z wodą. Następnie umieść pastę bezpośrednio na plamę, a po kilku minutach zetrzyj ją namoczoną w occie ściereczką. Soda powinna uporać się z wierzchnimi zabrudzeniami i odświeżyć materiał. Trzeba pamiętać, że domowe sposoby nie zawsze zwalczą uporczywe i stare zabrudzenia na tapicerce. Poza tym zwykłe odkurzanie jedynie zbierze kurz z powierzchni krzesła. Chcąc mieć całkowitą pewność, że każde krzesło jest idealnie wyprane i odświeżone, zamów usługę pranie krzeseł od CleanWhale. Fachowcy w swojej dziedzinie nie tylko pozbędą się wierzchnich plam, ale także wszelkich mikroorganizmów i roztoczy zamieszkujących wnętrze tapicerki.

Profesjonalne pranie krzeseł z CleanWhale

Serwis sprzątający CleanWhale to wykwalifikowani ludzie, którzy z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem realizują każde zlecenie. Jesteśmy otwarci na wszelkie modyfikacje i specjalne życzenia naszych klientów, bo zadowolenie i satysfakcja z wykonanych usług to dla nas najważniejszy punkt umowy. Wyłącznie pozytywne opinie z dotychczasowych realizacji daje gwarancję, że każda usługa jest wykonywana na najwyższym poziomie i z zachowaniem wszelkich standardów jakości. Dodatkowo nasz cennik dostosowany jest do każdej kieszeni, a atrakcyjne ceny zachęcają do skorzystania z oferty. Przekonaj się na własnej skórze, z jaką precyzją działa nasz personel. Z naszym serwisem sprzątającym CleanWhale pranie krzeseł przebiegnie sprawnie i bezproblemowo, a Ty będziesz mógł cieszyć się doskonale prezentującymi się meblami w swoim salonie.