Close
Wybierz język
Wrocław Wrocław
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Wpisz dane swojej karty płatniczej
Potwierdź

Karty podarunkowe na prezent - zamów wyjątkowy i oryginalny podarunek dla bliskich

Sprzątanie to zawsze miły prezent 😉

Jak to działa?

1

Wybierz sumę

2

Wprowadź adres e-mail i/lub telefon osoby, dla której przeznaczony jest prezent

3

Zapłać za wszystko online

4

Beneficjent dostaje unikalny kod, który może wykorzystać na naszej stronie i opłacić usługę całkowicie lub częściowo

5

W wiadomości i SMSie są niezbędne instrukcje, mogą być także dane nadawcy prezentu

Nie ma ograniczeń czasowych wykorzystania promokodu
Wybierz odpowiednią kartę podarunkową
Minimalna suma zamówienia 100.00 zł
150.00 zł
sprzątanie jednopokojowego mieszkania lub czyszczenie chemiczne kanapy
200.00 zł
Sprzątanie dwupokojowego mieszkania
300.00 zł
sprzątanie trzypokojowego mieszkania lub czyszczenie chemiczne kanapy i dywanów
400.00 zł
sprzątanie czteropokojowego mieszkania
Wskaż sumę karty podarunkowej
Chcę zrobić prezent o wysokości PLN

Karty podarunkowe na profesjonalne sprzątanie

Z pewnością pamiętasz, ile razy otrzymałeś prezent, z którego nie byłeś zadowolony. A może sam miałeś sytuację, w której solenizantka lub solenizant po otrzymaniu podarunku od Ciebie jedynie wymusił swój uśmiech. Nietrafione prezenty często lądują na aukcjach internetowych lub leżą w szafce, nie przynosząc żadnych korzyści obdarowanej osobie. Okazji do świętowania jest wiele, ale trudno wybrać idealny prezent, który w pełni zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. W takiej sytuacji warto rozważyć zakup uniwersalnego prezentu, który z pewnością się nie zmarnuje. Karty podarunkowe od CleanWhale to prezent sprawdzający się na wszelkie okazje. Możliwość otrzymania kompleksowego i profesjonalnego sprzątania całego swojego mieszkania z pewnością ucieszy każdą osobę.

Karty podarunkowe — idealny prezent na każdą okazję

Karty podarunkowe to taka forma prezentu, który sprawdzi się na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do cioci na imieniny, oblewasz parapetówkę przyjaciół, czy nie wiesz, co kupić rodzicom pod choinkę. Gruntowne sprzątanie domu przez fachowców to podarunek dla każdego. Decydując się na zakup karty podarunkowej, nie tylko dajesz komuś zwykłą usługę sprzątającą. Przede wszystkim masz możliwość podarowania bliskim Ci osobom cennego czasu, który zamiast na sprzątanie swoich czterech kątów, mogą przeznaczyć na wyjście do kina, chwile spędzone z rodziną lub na moment wyłącznie dla siebie. Kolejną zaletą, jakie mają karty podarunkowe, jest pewność, że Twój prezent będzie wyjątkowy i oryginalny. Z pewnością nikt nie wpadnie na taki sam pomysł, a podarunek od Ciebie będzie wyróżniać się na tle innych, zwykle klasycznych prezentów. Poza tym jest to opcja dla wszystkich, którzy nie znoszą długotrwałych poszukiwań doskonałego podarunku. Karty podarunkowe online wykupisz w mniej niż kilka minut i otrzymasz je od razu po zakupie.

Karty podarunkowe od CleanWhale — prezent godny polecenia

Karty podarunkowe na prezent obejmują wszystkie usługi sprzątające dostępne w naszej ofercie. Obdarowana osoba może wybrać usługę, która najbardziej odpowiada jej indywidualnym preferencjom. Wykwalifikowany serwis sprzątający CleanWhale to firma godna zaufania. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do pracy każda realizacja jest przeprowadzona dokładnie i starannie, pozostawiając idealnie czyste pomieszczenia w całym domu. Stałe współprace, ponad 3000 zadowolonych klientów na miesiąc oraz wyłącznie pozytywne opinie z dotychczasowych realizacji to dla nas najlepsza rekomendacja. W CleanWhale zapewniamy własny, zaawansowany sprzęt, bezpieczne środki czystości i gwarancję punktualnego i terminowego wykonania zlecenia. Zamów karty podarunkowe przez internet i zafunduj bliskim prezent, którego nigdy nie zapomną.