Close
Wybierz język
Wrocław Wrocław
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Pranie narożnika (5-6 os.)

Pranie narożnika (5-6 os.)

U nas za tę usługę zapłacisz
od 152.00 zł

Pranie narożnika Wrocław — czy da się wyprać meble?

Stylowy narożnik w salonie ma za zadanie nie tylko dobrze się prezentować i uatrakcyjniać wnętrze pokoju. Przede wszystkim jest to mebel wypoczynkowy, który ma nam zapewniać komfortowy wypoczynek każdego dnia. Przez nadmierną eksploatację i codzienne korzystanie z narożnika obicie materiału ulega nieuniknionym zabrudzeniom. W końcu trudno uniknąć plam z herbaty podczas wieczornego seansu, czy plamy z czerwonego wina przy wieczornej imprezie. Widząc zabrudzenia na swoich ulubionych meblach, wielu zastanawia się, czy możliwe jest wypranie mebli. Okazuje się, że istnieje wiele domowych sposobów na pranie tapicerki, które pomogą w walce z uporczywymi zabrudzeniami.

Pranie narożnika Wrocław — domowe sposoby na czyszczenie tapicerki

Wszyscy zainteresowani domowymi sposobami na pranie narożników powinni poznać kilka przydatnych wskazówek. Narożnik najpierw trzeba dokładnie odkurzyć, najlepiej przy pomocy specjalnej końcówki umożliwiającej dotarcie do najtrudniejszych miejsc. Następnie wystarczy przygotować miskę z ciepłą wodą i kilkoma kroplami płynu do mycia naczyń lub odrobiną proszku do prania. Przy pomocy miękkiej gąbki lub szczotki z miękkim włosiem wystarczy przetrzeć wierzchnią warstwę tapicerki. Po czyszczeniu wystarczy przetrzeć suchą ściereczką z mikrofibry cały narożnik.

Uporczywe zabrudzenia i profesjonalne pranie narożnika Wrocław

Domowe sposoby to dobre propozycje na odświeżenie mebli tapicerowanych. W przypadku trudnych do usunięcia plam i zabrudzeń, zwykłe szorowanie gąbką nie wystarczy, a wręcz może doprowadzić do rozmazania i utrwalenia plamy. Chcąc znów cieszyć się pięknymi meblami warto zainwestować w usługę pranie narożnika Wrocław od CleanWhale. Profesjonaliści w swoim fachu wykorzystując zaawansowany sprzęt, są w stanie pozbyć się trudnych do usunięcia roztoczy, pajęczaków i innych mikroorganizmów żyjących w warstwach narożnika. Dzięki skutecznym, ale bezpiecznym detergentom myjącym nasz personel pozbędzie się wszelkich plam i zanieczyszczeń, a także zabezpieczy tekstylny materiał przed nadmierną eksploatacją.

Pranie narożnika Wrocław z CleanWhale — złóż swoje pierwsze zamówienie

CleanWhale to profesjonalny serwis sprzątający, któremu możesz zaufać. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w każde zlecenie i niezwykłej staranności nasz personel zawsze spełnia wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów. Każde zlecenie jest realizowane precyzyjnie i z dbałością o każdy szczegół, dlatego pranie narożnika Wrocław z CleanWhale to usługa, która przywróci Twoim meblom dawny blask i wygląd. Dotychczasowe realizacje i setki pozytywnych opinii od klientów to najlepsza rekomendacja dla naszego zespołu CleanWhale. Dołącz do wszystkich zadowolonych klientów i nawiąż z nami współpracę już dziś. Zapewnij swoim meblom odpowiednie odświeżenie, a sobie i wszystkim domownikom komfortowy wypoczynek w czystych i higienicznych warunkach.